Aerobní zóna

Fit Studio Hadrák nabízí široké spektrum aerobních aktivit pro zlepšení Vašeho zdraví a fyzické kondice:

CFT - Combat Fitness Training

obsahuje prvky Funkčního tréninku, Cross fitu, bojových sportů a dalších aktivit využívajících při cvičení především zapojení váhy vlastního těla. CFT je kruhový trénink při kterém jsou používány cvičební pomůcky jako například Kattleball, Power Rope, gumové medicimbaly, boxovací pytle a další.Při cvičení CFT děláte sedy lehy, angličáky, kliky, skáčete přes švihadlo, boxujete do pytle, převracíte pneumatiku, nebo do ní mlátíte železnou palicí.
CFT je vhodný pro všechny milovníky pohybu. Při každém tréninku si sáhnete na dno a fyzička se zlepšuje neuvěřitelně rychle. Cvičit ho mohou jak lidé s výbornou kondičkou, tak lidé méně trénovaní. Intenzitu cvičení si volí každý individuálně. Mladí, zkušení, začátečníci, profesionálové … všichni jsou u nás na Combat Fitness Trainingu vítáni.

Video ukázka ZDE


PILATES

Chcete mít krásnější a pružnější tělo? To vše můžete získat na hodinách Pilates.

Co je pilates?

Cvičení, které klade důraz na blahodárnou součinnost těla a duše, a tím zvyšuje tělesnou zdatnost a zdraví Cviky jsou funkční = překonávání pouze váhy vlastního těla Cvičení je zaměřeno na posílení potřebných partií bez nárůstu svalové hmoty Cvičení protahuje a prodlužuje zkrácené a ztuhlé svaly a tím zajišťuje zvýšení pružnosti a pohyblivosti kloubů Cvičit mohou všichni bez omezení věku a kondice, cvičení je blahodárné pro osoby s bolestmi zad, kloubů i pro pacienty po úrazu ( po konzultaci s lékařem ) Odměnou Vám bude silnější, štíhlejší a pružnější tělo, zlepšení držení těla, méně bolístek a neduhů a více životní energie

Podívejte se na video ukázku z hodiny PILATES

    


TRX SUSPENSION TRAINING

Cvičení na TRX se může zdát jako velmi snadné, ale opak je však pravdou. TRX byl vyvinut americkými  vojenskými, speciálními jednotkami, kteří TRX hojně využívají při svých trénincích na svých základnách i mimo ně. TRX procvičí nejen svalové partie, které jste zvyklí procvičovat při svých trénincích, ale zejména zapojí svaly o kterých jste doposud nevěděli. Při provádění každého cviku je maximálně aktivováno stabilizační svalstvo a jsou zachovány všechna pravidla funkčního tréninku. Po celou dobu cvičení na TRX je vždy cvičeno pouze s váhou vlastního těla a to ve všech třech rovinách pohybu, což je nejoptimálnější pro komplexní uplatnění pravidel funkčního tréninku. Intenzitu lze však také zvýšit či snížit změnou postoje cvičence oproti závěsnému bodu. Je neuvěřitelné jak posunutí těla o pouhých pár centimetrů změní intenzitu prováděného prvku. V každý okamžik či po každém opakování si lze intenzitu velmi snadno přenastavit.  Čím jsme níže pod závěsným bodem, tím se intenzita zvyšuje a naopak. Nejlepší intenzita je taková, abychom vnímali, že posledních pár opakování je prováděno téměř do úplného vyčerpání svalové síly.
Uklázkové video zde...

 


ZUMBA

Zumba je zábavné spojení tance a aerobiku. Cvičí se na hudbu s latinsko-americkými rytmy, což z hodiny cvičení udělá jednu velkou fiestu. Po chvilce zapomenete, že vlastně cvičíte. Zumba navíc kombinuje aerobní a anaerobní způsob cvičení, a tak je maximálně účinná při spalování kalorií a formování postavy.

  


BODY BOXING

Body Boxing je nová dynamická aerobní aktivita vycházející z technik bojových sportů, jako jsou box a kickbox, doprovázená svižným hudebním doprovodem. Během cvičení kladu důraz na precizní provedení jednotlivých úderů a kopů, což ve finále vytváří dojem opravdového boxerského tréninku a velmi rychle formuje vaši postavu. Oproti jiným skupinovým cvičením tohoto druhu jsem zařadil i nácvik úderů a kopů do kožených boxerských lap. To zvyšuje náročnost hodiny a zároveň atraktivnost této nové aerobní aktivity, která je vhodná jak pro ženy, tak pro muže. Body Boxing je moderní zábavná kardio-aktivita, k níž jsem se propracoval za léta tréninku bojových sportů a fitness. Garantuje při pravidelném cvičení rychlé pálení tuků (zejména v oblasti břicha), komplexní posílení svalového korzetu, zlepšení držení těla, vyrýsování svalů, zvýšení fyzické kondice a reaktivity.

Přijďte si se mnou vyzkoušet tuto adrenalinovou aerobní novinku.

Váš Radek Hadrovský
4násobný mistr světa a ČR ve fitness a kickboxu

Podívejte se na video 1 a video 2 z hodiny Body Boxingu.         www.bodyboxing.cz

 TAI-CHI

Tai-chi (dále jen tchaj-ťi) je jedním z velkých pokladů čínské kultury, kde má dlouhou tradici. V současnosti se cvičí po celém světě jako bojové umění, forma prevence a cvičení na udržení zdraví. Díky tomu, že tchaj-ťi je pomalé, uvolněné a jemné cvičení, mohou ho praktikovat lidé všech věkových skupin a tělesné kondice od mládí až do pokročilého věku. Cvičení tchaj-ťi pomáhá rozhýbat mysl i tělo a může být výbornou podporou psychické a fyzické kondice, stejně tak jako prevence mnohých civilizačních chorob. Pro více informací ohledně kurzu Tai Chi se informujte telefonicky na baru Fit studia Hadrák

  Rezervační systém Fit Hadrák Recovery

Jednotlivé hodiny cvičení nutno reservovat předem!

Možnost rezervace:

- osobně v provozní době přímo na baru Fit Hadrák Recovery
- telefonicky v provozní době na tel. čísle 776 231 111
- rezervace jsou možné max. 14 dnů dopředu.
- lekce je možno odhlásit nejpozději 7 hodin před začátkem cvičení, v den uskutečnění cvičební lekce
- v případě, že se zákazník (a to z jakéhokoliv důvodu) včas neodhlásí,
mu bude z permanentky příslušná částka odečtena v plné výši stejně,
jako by se lekce zúčastnil. To platí i pro hodiny předplacené v hotovosti.


Děkujeme