Posilovna

Fit studio je vybaveno posilovacími stroji zn. Grün, které patří k nejlepším posilovacím strojům na českém trhu v oblasti fitness. Dále je vybaveno staperry, elipticaly, běhacím pásem a pěti stacionárními koly. K dispozici je fitness bar s doplňky sportovní výživy a širokou nabídkou pitného režimu.

Pro každého nového zákazníka první vstup zdarma.

Klienty mají možnost bezplatného parkování v obchodním domě Forum (Tesco), které je přímo vedle fit studia.

VIDEO ukázka z posilovny

Elektronická peněženka - registrace zde...
Pronájem reklamních ploch

Možnost umístění reklamních tabulí na stěnách fit studia. Cenu za pronájem možno kombinovat s permanentkami. Podrobnější informace na r.hadrak@seznam.cz

Pronájem prostor

Nabízíme pronájem Aerobních sálů pro soukromé účely (Aerobní aktivity, individuální hodiny, taneční tréninky). Pronájem lze realizovat dlouhodobě i jednorázově.

K dispozici jsou dva sály, malý a velký. Oba dva sály jsou vybaveny zrcadlovou stěnou, plovoucí podlahou, aparaturou a sportovními pomůckami.

Ceník vč. DPH a vybavení:

Malý sál.....................................300,- Kč/hod. (rozměr místnosti: 6,30 x4,90 m kapacita sálu 8 až 10 cvičících)

Velký sál……………………….….…….400,- Kč/hod. (rozměr místnosti: 13,25 x 4,90 m kapacita sálu 20 cvičících)

Malý+velký dohromady ….......…..600,- Kč/hod.

Aerobní sál je možné pronajímat pouze v neobsazených hodinách nebo dle dohody. V ceně pronájmu sálu jsou započtené šatny a sprchy.

Pro bližší informace se, prosím, obraťte na recepci Fit studia Hadrák.

Kontakt: tel: 485 340 622, e-mail: fitstudiohadrak@seznam.cz

 

Partneři